Slideshow CK

Podczas wizyty w Gabinecie Akademii Urody masz możliwość uzyskania Karty Stałego Klienta.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

recepcja@iks-polska.pl

Przyjdź osobiście:
ul. Podwale 13(II piętro)
00-252 Warszawa (Starówka)

PARTNER

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

pic onasSzanowni Państwo,

Akademia Urody
powstała z potrzeby doskonalenia umiejętności i chęci poszerzania wiedzy studentów najstarszej warszawskiej wyższej uczelni kosmetologicznej. W trakcie jej tworzenia przyświecała nam idea szeroko pojętej pracy dla człowieka w myśl haseł kosmetologii holistycznej, z uwzględnieniem najnowszych osiągnięć współczesnej nauki. W chwili obecnej nasza oferta jest w pełni przystosowana do potrzeb rynku: przyjemne, dobrze wyposażone wnętrza, profesjonalna obsługa, bogata oferta zabiegowa – wszystko po to, aby zapewnić dobre samopoczucie i gwarancję skuteczności naszym Klientom.

Wyróżnia nas kadra kosmetologów wywodzących się z WSZKiPZ i zapał studentów pobierających naukę w naszych murach. Nie jesteśmy gabinetem kosmetycznym oferującym określone zabiegi - jesteśmy grupą specjalistów pracujących dla dobra naszych Klientów. W zakresie naszej oferty znajdują się fachowe konsultacje profesjonalistów, indywidualny dobór preparatów i zabiegów, a w przyszłości tworzenie kosmetyków i zabiegów ,,na miarę". Perłą naszej Akademii jest profesjonalny gabinet podologiczny, w którym specjaliści z tej dziedziny oferują konsultacje i szeroką gamę zabiegów przywracających piękno, ale przede wszystkim zdrowie stopom.

Nasze umiejętności pozwalają nam na modyfikację linii zabiegowych dostosowując je do potrzeb konkretnego Klienta - wprowadzamy autorskie modyfikacje, tak, aby zapewnić większą skuteczność i bezpieczeństwo.

Naszą dewizą jest bezpieczeństwo Klienta! Nasi pracownicy działają w zakresie swoich kompetencji zawodowych; dodatkowo dla zachowania najwyższej jakości oferowanych usług Akademia Urody współpracuje na co dzień z uznanymi specjalistami z zakresu dermatologii i chirurgii naczyniowej.

W Akademii, pod czujnym okiem wykładowców WSZKiPZ, kształcimy także przyszłych kosmetologów, a praktykanci/stażyści nabywając nowych umiejętności stają się w pełni przygotowanymi kandydatami do pracy w salonach urody na terenie całej polski.

Nasze usługi to pełen zakres zabiegów z kosmetologii profesjonalnej, trychologii, manicure, pedicure, zabiegi podologiczne (specjalistyczna pielęgnacja stóp), zabiegi medycyny estetycznej, wizaż i analiza kolorystyczna.

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZYCH GABINETÓW
ZESPÓŁ AKADEMII URODY